Otse põhisisu juurde

Mine metsa!


Hei!
Märkasid mu blogi uut kujundust? Täitsa lõpp, kuidas see mulle meeldib, selline väga hubane ja mõnus keskkond nüüd siin. Mustast sai siiber ja see polnud just kõige parem ka.

Nii ja tänase päeva juurde.. Väljas ikka päris "tatine" ilm, st päikest polnud - porine, märg, lõpuks sadas ka mingit lörtsi alla. Selle eest oli mõnus kevadine ilm, polnud mõtet ilma trotsima hakata, ja seadsin oma sammud õue..Mu alateadvus ütles: "Mine metsa!" Pole halba ilma, on vaid halb riietus! Haarasin ka ruttu kaamera kaasa, et ehk miskit põnevat pildile saaks :)
Kuskil ma ära käisin, aga ei tea kas saan seda metsaks nimetada. :D


Ja siit siis minu väike pildigalerii tänasest jalutuskäigust..

Kommentaarid

 1. Pildid on väga ''basic'' välimusega, samas huvitav 'vintage' töötlus, mis mulle täitsa meeldib. Järgmine kord võid proovida pika säriga pilte (saab ainult statiiviga), siis jääb vesi ka lahedam ja fotod efektsemad (seda saab kasutada öösiti ka tähtede pildistamiseks, mile võid ka enda kavasse võtta mingi aeg :D). :)
  Millist programmi kasutad fotode töötlemisel? Kas kasutad ka statiivi?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hetkel kasutan fotode töötlemiseks www.fotor.com. Enne suve muretsen endale ka lightroom'i v photoshop'i. Praeguse töö saan fotor'iga tehtud :)) Statiivi mul pole :(

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Kaidi Graudin

27. märts 2018


Tereese Photography

Photoshoot Raunoga

8.september 2018

#TereesePhotography

Kaidi Graudin

#TereesePhotography