Otse põhisisu juurde

Öökool ja Marimell!! + suur motivatsioon


Hei lugejad!

Räägin teile eilsest õhtust ja ööst veidike. Eile, 16.märts, toimus AKG-s öökool, juba 4.aastat. See on suunatud kooliõpilastele alates 7-12.klassist. Öökool kõige pealt, mis see endast kujutab..hmm.. Eelnevatel päevadel regristeerid kahte õpituppa, kus osaled, mida põnevat kuulda soovid ja avardada oma silmaringi. Üritus algas 16.märts, kell 18.00 ja lõppes 01.00 öösel, 17.märts.

ÕpiToad, mille vahel valida sai:
1)Eesti odaviskaja Risto Mätas
2)Eesti raadio-ja teleajakirjanik Kerli Dello
3)Eesti veebikonstaabel Maarja Punak
4)Pressifotograaf Mailiis Ollino
5)Viha valitsemise koolitus Sergei Drõgin
6)Sakala arvamustoimetaja Karl-Eduard Salumäe
7)Poksija Henri Helemäe poolt.
8)Blogimine Marimell

Minu valituks sai pressifotograaf Mailiis Ollino ja blogimise õpituba Marimell. Ma ootasin eelkõige seda blogimise õpituba, sest mul oli eelnevalt nii palju küsimusi selle kohta, millele ma täpset vastust pole saanud. Sain nii palju motivatsiooni juurde, et kuidas oma blogile rohkem ja rohkem lugejaid tuua, kuidas ennast muuta paremaks ja sundima ennast rohkem väljendama erinevatest emotsioonidest ja teha blogipostitusi kindlal päeval või päevadel, et lugejad ootaksid mu blogipostitust. Mulle meeldis selle juures see, et Mari-Leen kui ka Meelis olid väga ausad ja avatud. Rääkisid oma kogemustest ja naljakatest situatsioonidest blogiga ja andsid mulle kui blogijale, palju uusi nõuandeid ja mõtteid juurde. Aitäh Teile! :)
Küsisin ja oskasin kaasa rääkida teemal, mis mind peale fotograafia veel huvitab, kuidas jagada sõprade, tuttavate, perega seda kõike mis "MINA", kui oma kaamera silma näen, et teha üks blogipositus sellest kõigest. Sain ka väikese kingituse selle eest, et olin aktiivne küsija ja tegelesin sellest grupist blogismisega. Aitäh Marimell ja Dermoshop!

Nüüd peale eilset on nii-nii suur motivatsioon sees, tean mis mulle meeldib, mida teha tahan ning teen seda kirega ja suure positiivsusega. Mind ei motiveerinud, see kingitus, mis mulle kingiti, vaid need teadmised ja jagatud kogemused.

Sellest esimesest õpitoast, kus esines pressifotograaf Mailiis Ollino. Oli põnev kuulata, kus minuga, sama hingega hobifotograaf, kelle jaoks on see ka juba töö. Ta töötab Pärnu Postimehes, fotograafina. Otse koolipingist Eesti vanimasse ja suurimasse maakonna lehte töötama asuda pressifotograafina, see on päris suur samm. Ta rääkis, et see on amet, mis eeldab kiiret tegutsemist, head silma ja pidevat valmisolektus sise- kui ka välistingimustes, õhtu ja puhkepäeviti. Ta tõi kaasa ka palju positiivsed energiat, hästi särtsakas ja tore neiu. Kindlasti sain ka palju, uusi mõtteid ka tema esitlusest.

Peale õpitubade, oli ka kaks peaesinejat, youtuber Martins Lapins ja kirjanik Kaur Kender. Nendest ma nii vaimustuses ei olnud. Martins Lapinsit, olen varem näinud esinemas inspiratsioonipäeval Viljandis, esinemis stiil oli sama. Ei tekitanud, endale tahtmist hakata youtuuuuuuberiks :D
Kaur Kender ei meeldi mulle isiksuse poolest, ma ei oska temast isegi midagi arvata, eks kõik teavad tema kohtukeissi ja muud, aga tema suuvärk ehk kõneosavus pole just kõige osavam ja arvestades seda kõnepruuki...no andke andeks, minule kui 12.klassi õpilasele, ei teinud enam need sõnad nii nalja kui seda tegi mõnele 7. või 8.klassi õpilasele. Aga see on täiesti minu arvamus, ja Kõigil on oma arvamus..
Väga-väga lahe üritus, aga kahjuks see aasta oli see Minu jaoks viimane, kuid need 4.aastat, kus on toimunud öökool, jääb mulle kõige rohkem meelde eilne. Teistest aastatest parem ja meeldivam.

Lugemiseni,
Tereese :)Kommentaarid

 1. Hei!
  Leidsin su blogi läbi Marimelli. Sa kirjutad ladusalt ja seda ona tore lugeda, aga võib olla mõtlesid fondi muutmise peale. See näeb küll väga ilus välja, aga pikalt lugeda on seda üsna raske. Muutub silmadele kurnavaks. Hetkeseisuga loen kindlasti sinu blogi edasi ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Väga tore on kuulda seda! :) Ma ise vaatasin ka et vahepeal on raske lugeda, kindlasti muudan seda.
   Tagasiside on minu jaoks vägaväga oluline!

   Kustuta
  2. Muudsin oma font'i, kas nüüd on parem?

   Kustuta
 2. Mina sattusin siia ka Marimelli blogist ja soovitaks sul oma tekst paar korda enne postitamist alati läbi lugeda, muidu kipuvad koma, lauseehituse jm vead sisse, mis muudab lugemise keerulisemaks.

  VastaKustuta
 3. Palun muuda oma font sirgeks. Nii halb on lugeda!

  VastaKustuta
 4. Muudsin oma font'i. Kas nüüd on parem lugeda?

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Kaidi Graudin

27. märts 2018


Tereese Photography

Photoshoot Raunoga

8.september 2018

#TereesePhotography

Kaidi Graudin

#TereesePhotography