Otse põhisisu juurde

Head aega kool!

Hei!

Viimane postitus blogis oli 9.aprill ja see on 1,5nädalat tagasi...natuke nõme, samas mul on põhjus ka, miks pole ühtegi postitust sel ajal tulnud. Ma jäin 11.aprillil mingisugusesse viirusesse, no ikka kõik korraga nohu, kurgu valu, köha..Kevadtuuled on salapärased, kuid ma käin ikka veel talvejopega ja pole ennast kuidagi külmetanud.( VÕIB OLLA SIIS SPA's, kes seda teab) Pikal nädalavahetusel, kui oli munadepühad ma olin lihtsalt niisama voodis ja väga raske oli nohuga olla.. Midagi teha ei tahtnud, kui tädi ja onu käisid meil puid aitamas lõhkumas, panustasin ise ka natuke, kuid väga palju ei suutnud, nõrk oli olla ikkagi. Ning nüüd selle nädala algul suutsin endale tõmmata veel mingisuguse silmapõletiku ehk silmad sügelesid ja olid paistes, punased..

Oeh, aga see kõige hullem siiski möödas, veidike veel on köha ja nina vajab natuke nuuskamist, kuid palju kergem on olla.


Ja nüüd selle kõige tähtsama juurde, miks on 2017 aasta minu jaoks tähtis. Eks ikka sellepärast, et suvel lõpetan gümnaasiumi ja neljapäeval 20.aprill tähistasime tutipäeva.

Üks ütlemata mõnus seltskond on siiski August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi 12.klass.
AKG 57.lend - parimad inimesed, parim seltskond!

..Oh, kooliaeg, oh kooliaeg,
millal sina tuled,
mul on valmis juba 
pliiatsid ja suled...57.lend on PARIM


Meie armsa kooli kokatädid valmistasid meile piduliku lõunasöögi. Sest söök on ju see, mis jääb kindlasti eriti eredalt kõigile meelde. SEE SÖÖK MIDA OLEME SAANUD ON NIINII HEA ja see on olnud meile ju TASUTA.. oeh.. no vaadake seda ja see koogike on tehtud pagariäri Leedi Marmelaadi poolt - super! (LINK)  


Tutipäeva korraldas AKG 11.klass. Tutipäeva teema oli "Tulevik", ning nad kogusid meist natuke materjali ja naljakaid ütlemisi või millega me tegeleme jne.
Mina sain sellise: Ma olen sellega ikka nii rahul, asjad on täppi läinud :) 


Meie ArmasKallis klassijuhataja jagas meile kätte lõpusõrmused, mida valmistad meile Roman Tavast (LINK) Mulle väga meeldib see kujundus ja sobib nii neiule kui ka noormehele. Minu sõrmuse sisse on kirjutatud minu nimi ja lennu number.

Sõrmus osutus mulle siiski natukene väikseks, kuid eks see jääb mälestuseks mulle, veidike olen kurb et seda kanda ei saa, kuid mälestus mis jääb. :)Lõpukell on antud, sest algamas on ekamiperiood. Koolipinke on nühitud juba 12.aastat, natuke tuleb veel nühkida, et viimased teadmised kirjutada valgele paberile ning jääma ootele, kas minu teadmised vastavad Gümnaasiumi teadmistele. Kuid valgus juba tunneli lõpus on paistmas ja kohekohe on suvi ning lõpetamine. Ei tea, ei tea, kes minust siis saab, kuhu ja mida edasi tegema/õppima lähen. See kõik on nii kaua veel SALADUSES, kui kõik on kindel. 

Olge vahvad, suvi pole enam kaugel!
Tereese :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Kaidi Graudin

27. märts 2018


Tereese Photography

Photoshoot Raunoga

8.september 2018

#TereesePhotography

Kaidi Graudin

#TereesePhotography